Tiktok Profilime Bakanlar Gözükmüyor 2022, Tiktok Profil Görüntüleme 

 Tiktok Profilime Bakanlar Gözükmüyor 2022, Tiktok Profil Görüntüleme 

 

Tiktok profilime bakanlar kimler ? sorusunun cevabı için bu yazımızı sizler için düzenledik. Tiktok profilinizi ziyaret eden kişileri artık size tek tek gösterebiliyor. Aynı ınstaram hikayelerinde olduğu gibi sizde ; tiktok profilinize bakanların kim ve kaç olduğu bilgisine kolayca ulaşabileceksiniz.

Tiktok yakın zamanda bu güzel özelliği tekrar aktif etti. 2020 yılında profilinizi görüntüleyenlerin kim olduğunu görme özelliğini kaldırmıştı. 2022 yılında bunu tekrar aktif yaptılar.

Tiktok hesabınız da son 30 gün ( 1 ay ) içerisinde ki tüm ziyaret edenleri görebileceksiniz.

 

Tiktok Profil Görüntüleme Özelliği 

Tiktok profilime bakanlardan  bahsetmeden önce size önemli bir bilgi vermek isteriz. Eğer profilinizi ziyaret edenleri görebilmek için ‘’ profil görünümü açıldığı zaman’’ siz onları ; onlarda sizi görecektir ! Bunu unutmayın.

Profil görüntüleme iki taraflı da çalışmaktadır. Ziyaret ettiğiniz profillere o saatten sonra dikkat etmeniz gerekir. 

Tiktok Profil Görüntüleme Nasıl Açılır ? , Tiktok Profil Görüntüleme Kapatma

 

Şimdi sizlere basit 3- 4 adımda bu işlemi açma ve kapatma uygulamasını anlatacağız. Fotoğraf ile de desteklemiş olacağız.

  1. Tiktok ekranınızın sağ  alt köşesindeki Profil’e dokunun.
  2. Ekranınızın sağ üst köşesinde menü düğmesinin yanındaki göz simgesine tıklayın.
  3. Son adım olarak da ‘’ aç ‘’ butonuna tıklayın.
  4. Profil görünümlerini devre dışı bırakmak isterseniz bu dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Bunun için de profil kısmından göz işaretine dokunun. Sağ üstte ayarlar sembolüne tıklayın . Ve seçeneği pasif hale getirin.

 

Tiktok Profilime Kimler Baktı ?

Yukarıda anlattığımız Tiktok Profil Görüntüleme adımından sonra son 30 gün boyunca sizin profilinizi görüntüleyen kimler olduğunu öğrenmek için söyleyeceğimiz adımları takip edebilirsiniz.

  1. TikTok uygulamasını açın.
  2. Profil üzerine dokunun .
  3. Ardından profil görüntüleyenlerinizi görmek için göz simgesine dokunun.

Bu uygulama bildirim olarak gelmesini beklemeyin. Bu işlemi manuel olarak kendiniz öğrenmek istediğiniz de yapabilirsiniz. 

Profilinizi görüntülenmesini istemediğiniz kişileri görmemesini sağlamanın iki yolu vardır. engellemek veya profil görünümleri işlevini kapatmaktır.

 

Tiktok Profilime Bakanlar Gözükmüyor

Tiktok profil görünümlerini yukarıda anlattığımız gibi açtıktan sonra hala sorun mu yaşıyorsunuz ? Bu işleme yaprıktan hemen sonra onay vermemesi normaldir. Bir hesapta profil görünümlerini yeni açıldıysa anında size kişileri bir liste halinde sunmayacaktır. TikTok’un profil görüntüleme geçmişinizi güncellemesinin birkaç gün sürebileceğini unutmayın. 

İşlemi aktif ettikten 2 ve ya 3 gün sonra tekrar kontrol etmeniz gerekir.  Eğer profiliniz hiç kimse tarafından görüntüleme almadıysa sayfanız bomboş çıkacaktır. Uygulama tarafından bir hata veya uyarı almıyorsanız bekleme süreniz 1 haftayı bile geçebilir. 

Sizinde görüşünüz ve ya sorunuz var ise yorum yapmaktan çekinmeyin.

 

Yazıyı beğendiyseniz lütfen paylaşın!